0

Rozegrano Halowe Zawody Rzutowe z cyklu Grand Prix

Aktualności | 2015-04-21 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Komisja Młodzieżowa przy Okręgu PZW w Katowicach zorganizowała cztery okręgowe Halowe Zawody Rzutowe z cyklu Grand Prix. Poszczególne zawody zostały zorganizowane w czterech kołach PZW: nr 52 Siemianowice Śl., nr 37 Mysłowice, nr 51 Ruda Śl., nr 72 Tarnowskie Góry w dniach: 18.01.2015 - Siemianowice Śl. Koło PZW nr 52 - uczestniczyło 18 juniorów i 38 kadetów. 15.02.2015 - Mysłowice Koło PZW nr 37- uczestniczyło 18 juniorów i 39 kadetów. 14.03.2015 - Ruda Śl. Koło PZW nr 51 - uczestniczyło 17 juniorów i ...... więcej

Międzynarodowe Zawody Rzutowe o „Puchar Ziemi Śląskiej ” im. Alfreda Kubicy

Komunikaty | 2015-04-15 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Zarząd Okręgu PZW w Katowicach zaprasza drużynę Waszego Klubu na Międzynarodowe Zawody „ Rzutowe o Puchar Ziemi Śląskiej ” im. Alfreda Kubicy, które odbędą się w dniu 15 - 17 maja br. w Tarnowskich Górach. Patronat honorowy nad zawodami objął Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry Arkadiusz Czech. Program zawodów http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/25/wiadomosci/111446/pliki/program__miedzynarodowe_zawody_rzutowe_o_puchar_ziemi_slaskiej__im_alfreda_kubicy.pdf ... więcej

KOMUNIKAT - Puchar Polski w wędkarstwie rzutowym - "PUCHAR PODLASIA"

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Białymstoku zaprasza na Puchar Polski w wędkarstwie rzutowym "PUCHAR PODLASIA", który odbędzie się w dniach 29-31 maj 2015r. w Wasilkowie. Szczegółowy komunikat wraz z kartą zgłoszenia w załączeniu.... więcej

Młodzi wędkarze rzutowi z Koła Namysłów – Miejskie na fali

Aktualności | 2015-03-23 | Publikujący: Koło PZW Namysłów Miejskie

W kategorii U-14: Dawid Sieradzki zajął I miejsce, a Kamil Biały zajął III miejsce. W kategorii U-16: Krystian Ołpiński zajął II miejsce, Patryk Chrabański III miejsce i Jakub Kubicki zajął IV miejsce. Nasza pierwsza czwórka wędkarzy została powołana do Reprezentacji Okręgu. Sukces ten, został odniesiony dzięki zaangażowaniu trenera Pana Cezarego Dudy, który poświęca dla nich swój prywatny czas, jednocześnie dziękujemy Panu Piotrowi Lewkowiczowi dyrektorowi Szkoły Podstawowej Nr 4 za udostępnienie sali do przeprowadzania treningów. ... więcej

Halowe zawody rzutowe Gogolin 2015

Aktualności | 2015-03-23 | Publikujący: Koło PZW Pokój

W sobotę, 14 marca członkowie klubu Tinca- Tinca w składzie: Jakub Hejna, Kacper Gajewski, Michał Dawid, Tomasz Duraj, Maciej Szewczyk, Filip Zbroszczyk, Paweł Baer pojechali na zawody w rzucie wędkarskim połączone z pisaniem testu ekologiczno- wędkarskiego. Chłopcy osiągnęli lepsze wyniki, niż na ostanich zawodach, z czego jesteśmy dumni, dodatkowo Jakub Hejna został nagrodzony pucharem, dyplomem oraz nagrodami rzeczowymi za to, że był najmłodszym uczestnikiem zawodów. Następne zawody odbędą się 24 kwietnia w Szkole Podstawowej w Pokoju, na kompleksie boiskOrlik ...... więcej

Okręgowe Halowe Zawody Rzutowe Gogolin 2015

Aktualności | 2015-03-17 | Publikujący: Koło PZW Prudnik

W dniu 14.03.2015r. czterech reprezentantów sekcji młodzieżowej działającej przy naszym kole wzięła udział w II turze zawodów rzutowych zaliczanych do GPX Okręgu w wędkarstwie rzutowym. Impreza odbyła się w hali sportowej im. braci Blautów w Gogolinie, uczestniczyło w niej łącznie 73 zawodników, z podziałem na 4 kategorie wiekowe. W grupie U12 wystąpił nasz najmłodszy zawodnik Jakub Ptak, który z wynikiem 78 punktów zajął 6 miejsce na 18 sklasyfikowanych w tej kategorii zawodników. Do najniższego stopnia podium zabrakło mu ...... więcej

III Rzutowy Puchar Ziemi Lubelskiej 24-26 kwietnia 2015 r. - Komunikat organizacyjny

Komunikaty | 2015-03-16 | Publikujący: Okręg PZW w Lublinie

Informujemy, że Okręg PZW w Lublinie, na zlecenie Zarządu Głównego, jest w dniach 24-26.04.2015 r. organizatorem Ogólnopolskich Zawodów Rzutowych zaliczanych do Pucharu Polski i Drużynowych Mistrzostw Polski. Zawody zostaną przeprowadzone na płycie głównej lotniska w Radawcu.Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami zawartymi w Zasadach Organizacji Sportu Wędkarskiego - część IV Regulamin zawodów w wędkarstwie rzutowym.W zawodach mogą uczestniczyć członkowie Polskiego Związku Wędkarskiego posiadający licencję sportowca, mający ...... więcej

UDANY WYSTĘP MŁODYCH RZUTOWCÓW Z KOŁA OTMĘT NA HALOWYCH ZAWODACH W WĘDKARSTWIE RZUTOWYM OPOLE - GOGOLIN 2015

Aktualności | 2015-03-15 | Publikujący: Koło PZW Krapkowice - OTMĘT

14 marca 2015 roku w Hali Sportowej im. B. i Z. Blautów w Gogolinie - Karłupcu odbyły się Halowe Zawody w Wędkarstwie Rzutowym Okręgu PZW Opole. Koło Otmęt reprezentowało czterech zawodników, zdobywając wysokie miejsca w zawodach w kategorii U-14: 4 - Kevin Grosz, 5- Martin Kalus, 12 - Mateusz Grosz, 13 - Marcel Nocoń. Martin Kalus został powołany do Rzutowej Kadry Okręgu PZW w Opolu. Młodzież trenuje pod okiem Instruktora Wędkarstwa Rzutowego Krzysztofa Mazurka ... więcej

HALOWE ZAWODY RZUTOWE - GOGOLIN 2015 - ZAPROSZENIE

Aktualności | 2015-03-10 | Publikujący: Koło PZW Krapkowice - OTMĘT

HALOWE ZAWODY RZUTOWE GOGOLIN2015 POD HONOROWYM PATRONATEM: PANA JOACHIMA WOJTALI BURMISTRZA GOGOLINA PATRONAT MEDIALNY: TYGODNIK KRAPKOWICKI - RADIO VANESSA FM ORGANIZATORZY: KOMISJA DS. MŁODZIEŻY PRZY ZO PZW W OPOLU KOŁO PZW OTMĘT - KOLO PZW GOGOLIN Koła PZW Otmęt i Gogolin wraz Komisją ds. Młodzieży przy ZO PZW w Opolu zapraszają na: Halowe Zawody Rzutowe " GOGOLIN - 2015" Zawody odbędą się 14 marca 2015 roku od godziny 9.00 w Hali Sportowej im. B i Z Blautów w Gogolinie-Karłubcu przy ulicy Krapkowickiej, i będą zaliczane do Okręgowego Cyklu Zawodów ...... więcej

Kolejny spektakularny sukces młodych opolskich wędkarzy

Aktualności | 2015-02-24 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

Z olbrzymią satysfakcją pragniemy poinformować, że drużyna Okręgu PZW w Opolu, złożona z dwóch trzecich z reprezentantów Koła PZW „Małapanew Ozimek", zajęła w klasyfikacji drużynowej zaszczytne II miejsce, w Ogólnopolskiej Halowej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Wędkarskich, rozegranej w ostatni weekend w Stąporkowie. Na wyniki drużyny złożyły się wyniki indywidualne naszych reprezentantów, tzn. I miejsce w klasyfikacji indywidualnej Wojtka Osady w kategorii U-16 i II miejsce Marka Kwiecińskiego w kategorii U-12. Drużynę z bardzo ...... więcej