0

63 Indywidualne Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Rzutowym za nami.

W dniach 13-16 sierpień 2015r. na lotnisku w Radawcu, Okręg PZW w Lublinie zorganizował 63 Indywidualne Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Rzutowym. Nasz Okręg reprezentowali: kadet – Ireneusz Paszkowski juniorki – Kornelia Halicka i Magda Żakowska junior – Maciej Wróblewski kobieta – Joanna Brzyska mężczyzna – Patryk Żakowski Najlepsze wyniki uzyskane przez naszych reprezentantów: Maciej Wróblewski – Wicemistrz Polski 2015 w 3 - boju spinningowym w kategorii juniorów Magda Żakowska – Wicemistrzyni Polski ...... więcej

Olaf Michalik dwukrotnym mistrzem świata !!!

Aktualności | 2015-07-31 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Podczas zakończonych w dniach 09-12-lipca br. Mistrzostwach Świata Juniorów w wędkarstwie rzutowym w miejscowości Tolmin (Słowienia ) Okręg PZW w Katowicach reprezentowany był przez dwóch reprezentantów : Olafa Michalika oraz Roberta Mirka. Olaf Michalik obecnie nasz najlepszy junior w dyscyplinie rzutowej, mistrzostwa rozpoczął w bardzo dobrym stylu z kompletem 100 pkt. i awansował do finału pierwszej konkurencji. Niestety podczas finałowej rozgrywki doznał kontuzji ręki i finał zakończył na 6 miejscu. Nieoceniona okazała się pomoc lekarska, ...... więcej

Rzutowe Mistrzostwa Okręgu - 25.07.2015 i Obóz Młodzieży

Aktualności | 2015-07-28 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Dnia 25 lipca 2015 roku w miejscowości Pińczów odbyły się Rzutowe Mistrzostwa Okręgu Kieleckiego. W zawodach udział wzięli reprezentanci naszego Koła, ktorzy zajęli bardzo wysokie miejsca. Wkategorii seniorów III miejsce zajął Paweł Kita, w kategorii juniorek I miejsce zajeła Donata Żelazowska, II miejsce AleksandraSerafin, natomiast w kategorii kadetów na III miejscu uplasowała się Magda Serafin. W dniach 23-26 lipca 2015 roku odbył się również obóz Młodzieży Wędkarskiej Okręgu w Kielcach, który znacznie zwiększył ...... więcej

RZUTOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW - TOLMIN 2015

Aktualności | 2015-07-20 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

W dniach 09 - 12 lipca br. Mistrzostwa Świata Juniorów w dyscyplinie rzutowej odbyły się w miejscowości Tolmin w Słowenii były dla naszych zawodników bardzo udane bowiem w fantastyczny sposób otwarli mistrzostwa. Pierwszą rozgrywaną konkurencją zawodów był „skish muchowy” w której nasi zawodnicy Kornelia Halicka i Michał Sapigórski zdobyli dwa złote stanęli na najwyższym stopniu podium. Warto dodać, iż Michał jako debiutant, wygrał rywalizację z juniorami będąc kadetem! W finale uczestniczył także Olaf Michalik , ...... więcej

JUNIORZY MISTRZAMI ŚWIATA , JUNIORKI BRĄZOWY MEDAL !!! TRZY INDYWIDUALNE TYTUŁY MISTRZA ŚWIATA … I W SUMIE 14 MEDALI !!!

Aktualności | 2015-07-15 | Publikujący: Castingsport

To efekt Mistrzostw Świata Juniorów w dyscyplinie rzutowej , które odbyły się w miejscowości Tolmin w Słowenii w dniach 09 - 12 lipca 2015 r. Nasi młodzi zawodnicy w fantastyczny sposób otwarli MŚJ. Już w pierwszej konkurencji (skish muchowy) zdobyli dwa złote medale - Kornelia Halicka ( Białystok) i Michał Sapigórski (Warszawa) stanęli na najwyższym stopniu podium. Warto dodać, iż Michał jako debiutant, wygrał rywalizację z juniorami będąc kadetem! W finale uczestniczył także Olaf Michalik (Katowice) , który uplasował się na 6 ...... więcej

Mistrzostwa Świata Juniorów w Castingu - Tolmin (Słowenia) 2015

Dwie juniorki Casting Klubu Podlasie wzięły udział w Mistrzostwach Świata Juniorów w Castingu, odbywających się w dniach 09-12.07.2015r. w Słowenii: Z wielką przyjemnością informujemy, że: Kornelia Halicka wywalczyła złoto w konkurencji nr 1 - mucha cel, Magda Żakowska zdobyła srebro w konkurencji nr 5 - odległość spinningowa jednorącz Kornelia Halicka zdobyła srebro w 5 - boju oraz brąz w drużynie z Magdą Żakowską Serdecznie gratulujemy !!! wyniki zawodów w załączeniu A.S.... więcej

Międzyokręgowe zawody rzutowe - Jedlina Zdrój 28.06.2015 r.

Aktualności | 2015-07-06 | Publikujący: Okręg PZW w Wałbrzychu

W niedzielę 28 czerwca b.r. na terenie obiektu sportowego w malowniczej Jedlinie-Zdroju zorganizowano i przeprowadzono międzyokręgową imprezę castingową. Na zaporoszenie OKS-u przy ZO PZW w Wałbrzychu przybyli zawodnicy i ich trenerzy z Okręgów PZW w Legnicy i Opolu. W roli gospodarzy wystąpili obecni Koledzy: Andrzej Polak (Prezes ZO PZW w Wałbrzychu) oraz Kazimierz Stolarz (V-ce Prezes ds. Ochrony i Zagospodarowania Wód). Za organizację odpowiedzialni byli z ramienia Rady ds. Młodzieży Koledzy Piotr Kujawka (Koło PZW w Jedlinie-Zdroju) i Zbigniew Nowak (Koło PZW ...... więcej